Sayfalar

28 Haziran 2011 Salı

Ozhano'nun 30. yaşgününü idrak ettik!

Blogun emektar lokomotiflerinden olan ve son dönemde tıpkı benim gibi tekerleri kırık katara dönen sevgili Ozhano kardeşimizin 31. yaşına ayak basışını pazar günü itibariyle idrak etmiş bulunuyoruz. Blog camiasında sivri kalemi, küfürbaz yorumculara külahı ters giydirmesiyle tanınan bu kardeşimizin 30 seneyi geride bırakmış olmanın getirdiği farkındalık ile son dönemde kendine bakmaya başladığını gördük. Gerek ekmek, kola ve çekirdeği kesmesi gerekse hayatına kattığı hareketle yaşlanmaya başlamış olmanın getirdiği psikolojik ve fizyolojik etkileri üzerinden birden attığını gördük.

Tatlı eşi ile her türlü Galatasaray, futbol ve spor muhabbetinin vazgeçilmezi haline gelmiş olan bu zat-ı şahanenin benim hayatıma yaptığı katkılar ise seneler boyu anlatılsa bitmeyecek cinsten. "Dost" kelimesinin vücut bulduğu insan olarak adresi verilecek bir karakter Ozhano. Benim için anlamı çok büyük bir adam. Umarım en az iki 30 sene daha sağlık, mutluluk, güzel eşin ve çocuklarınla yaşar, benimle hayatı paylaşmaya da devam edersin...

Yazıyı nev-i şahsına münhasır karakterin facebook'ta doğumgünüyle ilgili kendisinin yazdığı ifadelerle sonlandırıyor, hepinize esenlikler diliyorum.

"30 yaş iyidir.Çünkü ben otuzum.Bu gövdenin içinde olmayı,böyle bir beyin ve böyle bir kalp taşıyor olmayı elimden geldiğince deniyorum.Ellerimi başımın arkasına koyup,ayaklarımı şöylemesine uzatıp dünyanın hallerine bakıyorum,dünya da benim hallerime.otuz iyidir.çünkü ben şimdi otuzum ve bu zamana kadar doğum günü kutlamalarını manasız bulurken 30 olduğum için her kutlanıldığında daha da bir artıyor mutluluğum"

Not: Onu dinlemeyin, 32 vallahi de billahi de daha iyi :)