Sayfalar

12 Temmuz 2011 Salı

Akbabalar (Belçika) Aportta Bekliyor? Benden Söylemesi...

Türkiye'de şike ve teşvik olayları kapsamında yapılan soruşturma ve tutuklamalar diğer ülkeleri de yakından ilgilendiriyor. Görünen o ki özellikle Avrupa sıralamasında Türkiye'nin bir alt sırasında olan Belçika Futbol Federasyonu Türkiye'deki bu gelişmeleri diğerlerinden daha bir başka takip ediyor. Son gözaltılardan sonra UEFA'nın Türkiye'yi toptan Avrupa Kupalarından men edeceğini umuyorlar. Biraz araştırma sonrası Belçika şampiyonu Genk'in yöneticilerinin de UEFA'ya konu ile ilgili baskı yaptıkları ile ilgili haberleri de bulmak mümkün. Dertleri özellikle Şampiyonlar Ligi'nden Türkiye'nin tamamen saf dışı bırakılması ve yerine bir alt sırada olan kendilerinin alınması.

Konu ile ilgili haberlerden biri de burada

6 yorum:

Mario Jardel dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
ozhano dedi ki...

@Mario Jardel
Yorumunda küfürlü ifadeler olduğu için yayımlanmamıştır. cobansalata olarak okurlarımızın, düşüncelerini içinde küfür dolu ifadeler olmadan da çok iyi bir şekilde anlatabileceğine inanıyor ve olabildiğince yapılan yorumlarda bu kurala uymaya gayret ediyoruz.

Cenky dedi ki...

Sevgili hocam yine Türk Basınından önce bir konuya ciddi derecede parmak basmış oldun, tebrik ediyorum. Bu sabah herkes senin yazdıklarını tekrar edercesine konuyu web sitelerine ve gazetelerine taşımışlar.

ozhano dedi ki...

Muhbirlerim sağolsun. Herzamanki gibi diyorum başka birşey de demiyorum. Ama özellikle haber365 ve cnnturk'e dava açacam.

ozhano dedi ki...

Bu arada haberlerin çoğunda kaynak olarak haber365.com yazması da ilginç değil mi hocam. İşin daha da ilginci tarih olarak daha geç yayınlanması ve bizim siteye girmiş olmaları yayınlamadan önceki saatlerde... Kısacası diyorum ki, Allah bunları nasıl biliyorsa öyle yapsın.

ozhano dedi ki...

Durum ortaya çıktı. Milliyet'ten Ulaş Gürşat isimli sevgili yazarımız buraları her zaman kontrol ediyormuş.