Sayfalar

4 Haziran 2011 Cumartesi

Vaadini Unuttuk Sanma Ünal Başkan!!!(GS Tv)

Galatasaraylıyım, ama GS Tv'yi para vererek izlemek istemiyorum. Neydi vaadin: "Başkan olduğum zaman ivedilikle GS Tv'yi şifreli durumdan kurtaracağız ve tüm Galatasaray taraftarına ulaştıracağız." Transfer sezonu diye arka planda kalacak sanma sakın vaadin. İnadına şifreli bir GS Tv'ye para ödemeyeceğim. Oraya para vereceğime giderim GS Store'a alırım bir forma br eşofman vs. en azından verdiğim paradan dolayı içim yanmaz. Öğrendiğim kadarıyla 500-600 bin Dolar yıllık geliri. Galatasaray'ın bu kadar paraya bile ihtiyacı varsa zaten hiç başkan olmasaydın.

Sözün özü, en kısa zamanda gerekli görüşmelerin yapılıp GS Tv'nin şifresiz olarak tüm Galatasaray taraftarı ile buluşturmak Ünal Aysal'ın öncelikli görevlerinden biri; GSTv'yi izleyebilmek sadece parasını veren değil tüm Galatasaraylıların hakkı olmalıdır. Unutmuyoruz, Galatasaray ile ilgili en doğru bilgileri şifresiz olarak izleyebileceğimiz günleri bekliyoruz.

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Galatasaray Tv'ye gelinceye kadar başkanınız hemen kaleci transferini halledeceğiz demişti. Daha orada patladı. Televizyonu şifresiz olacağını bekliyorsan hayal görüyorsun. Daha ilk 1-2 ayında elinizde patladı başkanınız. Size yine hasret yine esmer günler var.

erdem dedi ki...

GSTv'de Adnan Polat zamanında yapılan fesih şartnamelerinin içerikleri hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Ama başkan eğer dediyse ki dedi şifresiz olacak diye o kadar fazla ür külfeti olmayacaktır kulübe. Aynı senin gibi ben de yeri geldiğinde Galatasaray Tv'yi açıp nostalji maçlarını izlemek istiyorum ya da sadece Galatasaray hakkında haberler dinlemek istiyorum ama digitürk'ün 75. kanalına geldiğimde "abone olduğunuz paket bu kanalı içermiyor." yazısını görünce kafam bozuluyor küfürü basıyorum bu hale getirenlere bu kanalı.

sonvagon.blogspot.com dedi ki...

Kablolu TV'de ilk hedef olmalı!...