Sayfalar

5 Ağustos 2010 Perşembe

Ozhano'nun Kebapçı Blick'i!

Sevgili ozhano nicedir soruyordu Blick'e ne oldu diye. Blick bildiğimiz Blick, hiç bir şey olmamış sevgili kardeşim. Bu başlık da senin için gelsin:

Young Boys Fenerbahçe'den Kebap Yaptı!

6 yorum:

M.T dedi ki...

Cenky usta kebap dedin de şimdi aklıma geldi yahu. Bu taraflara gelirseniz bir kebap faslı yapalım. Oraya yolum düşse ilk çalacağım kapı Çoban Salata'dır zaten:)

M.T dedi ki...

Haberim yoktu valla hayırlı teskereler diyorum o halde:) Beklerim her zaman çok da güzel olur hatta sizin gibi güzel dostlarla biraraya gelebilmek.

ozhano dedi ki...

:). Hocam Blick illaki kebap olayına giriyor, onu bunu kebap yapmadan duramıyor. Açıkçası yaratıcılık sıfır bunlarda.

@M.T.
Cenky 6 ay ile 12 ay arasında bir süre sanırım gelemeyecek. Saçları gitti, anlarsın yaa, Yaylalar yaylalarr... Ama dersen ki boş bir vakit bulup gideriz kışlaya alırız hocamızı yeriz kebabımızı, eyvallah. Daha da makbule geçer hem. Her gün kara şimşek yerken kebabı bulunca mutlu olur canım hocam benim :D.

ozhano dedi ki...

Zaten blogda bahsetmedik, kimsenin haberi yok M.T. Ağustos 1 itibari ile kendisine dokunamamaya başladık. 10'unda yeri belli olacak. 12'sinde sanırım bilfiil asker. Güzel bir yazı ile duyurmayı planlıyorum tüm bloglardaki dostlarımıza ama en yakınımız olarak ilk sen öğrenmiş oldun, bu bakımdan çok güzel oldu. Bir kaç güne kadar Cenky'nin 3 numara saçlı halinin fotosunu koyup yazıyı altına çakacağım. Güzel olacak inşallah :D.

M.T dedi ki...

Haydi bakalım hayırlısıyla gitsin dönsün Cenky hocamız:)Bir ara da kışladan alıp kebap party yaparız artık inşallah.

volkanbk3 dedi ki...

açıklamadık cenky'nin gideceğini ama ben nedense biliyorum...
blogda bir yazıda ya da yorumlarda yazıyordu...
bir de askerden kaçma sebebi demiştisaw 7 için... =)
şimdiden hayırlı teskereler...