Sayfalar

20 Temmuz 2010 Salı

Galatasaray'a Gelecekler Belli!!!

"Oz büyücüsü" Harry Kewell'in sözleşme yenilenmesi, üzerine de "sihirbaz" Pino'nun Galatasaray ile anlaşması sonrasında Adnan Polat'ın da açıkladığı üzere üç yabancı transfer daha yapılacağı aşikar ki bu transferler için ortalıkta konuşulan isimler:

1. Criss Angel (Kesme, bölme işlerini iyi yapması defansta kesici özellikte oyuncu arayan takımın bu açığını kapatacak nitelikte.)

2. David Copperfield (Hakan Şükür'den bu yana hava toplarında başarılı, pivot santrafor özelliği olan, ileri uçta ofans oyuncularına top indiren bir oyuncu eksikliğini çeken takım için uçması itibari ile ilk ve en önemli isim.) 3. Harry Potter (Orta saha eksikliğini gidermesi bir yana aynı zamanda gelecek vaadeden bir "wonderkid" olması itibari ile iyi bir yatırım olacaktır)

Hadi şimdiden hayırlı olsun yeni transferler...

4 yorum:

M.T dedi ki...

harika, muhteşem:) çok güldüm ellerine sağlık. günün tüm yorgunluğunu aldı bu post:)sihir, büyü istemiyor taraftar. göze hoş gelen futbol ve sakatlıksız bir sezon diliyor sadece..

Adsız dedi ki...

Vizyontele'de Yılmaz Erdoğan'ın "ne radyonun resimlisi mi! vallahi ben düşünmüştüm" repliğini andıracak ama Pino transferinden sonra adamın lakabının sihirbaz olduğunu öğrenince bi de Copperfield'i alırlarsa tam olur demiştim.
-qualityworld eren-

Sheldon Cooper dedi ki...

Abi sizin bi Bu Gün GS'ye gelenler serisi vardı, ona devam etseniz keşke :) Bu postu okuyunca o aklıma geldi

ozhano dedi ki...

@M.T.
Beğendiğine sevindim. Üçünün de bonservisleri elinde yani Galatasaray'ın tüm kriterlerine uyuyorlar :D.

@Adsız
Başkan üç transfer dediği için Copperfield'i üçe tamamladık.

@Sheldon
Valla özellikle geçen sezon gazeteler GS transferleri ile bilgilerde yaya kaldıkları için komik oluyordu ama bu sene gazeteler kimi dedilerse ya görüşme oluyor ya da geliyorlar. Bizim o bölümü yayınlamak ile amacımız Galatasaray'a kesin olarak gelmeyeceklerin listesini yayınlamaktı bir nevi. Ama bu sezon Sezgin var ve nedense tüm görüşmeler yüksek bir doğrulukla gazetelere aksediyor.