Sayfalar

1 Temmuz 2009 Çarşamba

Gelecek Diyorlar Demiştik, Buyrun Geldi İşte!!!

"Anlaştık, yalan haber değil, bekleyin, geliyor." diyorlar demiştik. Hatta ben de inanmamıştım ilk başta. Herkes transfer yalanı dedi, kombine satmak için dedi. Buyrun geldi işte.Zamanında verdiğin bilgiler için sağol hasta Ankaragücü taraftarı Tuğrul...
Artık spikerlerden şu cümleleri duymaya hazır olun:
"Ceyhun Eriş topu orta sahada aldı sağına soluna baktı daha boş pozisyondaki Cihan Haspolatlı'yı gördü, şimdi top Cihan'da, Cihan karşısındaki rakibini geçti sıfıra inerken ortaaaaaaa, Vassell göğsüne aldı, vurdu ve gggooooolllllllll. Dakika(...)Asist Cihan Haspolatlı, golün adı Darius Vassell; (......) 0 Ankaragücü 1" :)
Maç sonunda Darius Vassell ile yapılan röportajda: "Bu deplasmana gelirken puan ya da puanlar almayı hedefliyorduk. Allaha şükür galip geldik. Kümede kalma yolunda önemli bir galibiyet aldık. Bu galibiyeti ilk önce aileme sonra büyük Ankaragücü taraftarına armağan ediyorum." (Hemen kendimize benzeteceğiz ya!)
Vassell'in teknik direktörü Hikmet Karaman mı olacak şimdi? Allah'ım inanamıyorum ya! Adam sahada iken kenardan biri avazı çıktığı gibi bağırıyor. Vassell bakıyor, teknik direkörü Hikmet Karaman. Malum hocanın eli kolu ağzı burnu ayrı oynayan bir tipi var. Alışması için bayağı zamana ihtiyacı olacak Vassell'in. Belki de ilk başta Allahım nereye düştüm acep ben diyecek.
(Fotolar atlantis'ten gelen adam'dan. Teşekkürler kendisine.)

3 yorum:

Beercholic dedi ki...

helal olsun vallahi..

ozhano dedi ki...

daha helal olsunluk birşey yok. Anlaşamazlarsa bundan sonra Ankaragücü'ne Ankara Budyonkor diyeceğim.

efesliler dedi ki...

adamın suratındaki şaşkınlık süper:)